Showroom

Pokud se vám zajídá hektické prostředí zdánlivě levných nábytkových řetězců, přijďte se podívat k nám, do obchodního centra IGY. Italia interier je místem, kde vám pomůžeme vykouzlit z neosobních prostor vašeho bytu či domu skutečný domov. Na ploše 150 m? najdete vše, co potřebujete k zařízení kvalitního interiéru. Navíc se na vlastní oči přesvědčíte, že kvalitní design nemusí nutně znamenat vysoké ceny.

Návštěva Italia interier se vyplatí všem, kteří mají rádi kvalitní design, ale nemají čas na pobíhání z jednoho interiérového studia do druhého. V našem design centru najdete pod jednou střechou kompletní servis pro celý váš dům či byt. Kromě kuchyní jak moderních tak rustikálních dále nabízíme široký výběr nábytku do obývacích pokojů, ložnic a šaten.

Vlajkovou lodí firmy jsou kvalitní sedací soupravy, kde je nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou v České republice. Nezapomněli jsme ani na oblíbenou sekci bytových doplňků, kde seženete unikátní designové kousky za rozumnou cenu. Samozřejmostí je ochotný personál, služby architekta a poradenské služby.

Přijďte se k nám podívat na naše expozice.

Přijďte nás navštívit