O NÁS

Hledáte moderní a stylový nábytek, který podtrhne originální vzhled Vašeho interiéru? Dáváte přednost elegantním tvarům italského designu a současně chcete kvalitu za rozumnou cenu?

Jste tu správně! Naše společnost ITALIA-interier CB s.r.o. se zabývá nabídkou italského nábytku a bytových doplňků. Prostřednictvím našich internetových stránek bychom vám rádi představili náš sortiment, který se skládá z bytového nábytku, dětských pokojů, kuchyní, kancelářského nábytku, školního nábytku a samozřejmě také dalších designových doplňků.

Nabídkou nábytku naše služby nekončí. Jsme moderní společnost, jež poskytuje svým zákazníkům širokou paletu služeb. Nabízíme vám tedy také poradenskou činnost, která je podpořena našimi zkušenostmi a dlouholetým pohybem v oboru moderních trendů v bydlení. Prostřednictvím našich internetových stránek vám nabízíme nejrůznější kompozice, které jsou tvořeny z jednotlivých kusů nábytků, jež k sobě designově i dispozičně ladí.

Jsme moderní společnost, která ctí individuální přístup k zákazníkům. Neustále se snažíme obnovovat náš sortiment o nové produkty a snažíme o co nejrozmanitější nabídku italského nábytku řízenou podle nejnovějších trendů, abychom dokázali oslovit každého zákazníka.

Náš sortiment je tvořen skutečně širokou škálou jak barevných, tak také materiálových provedení. Nábytek nabízíme v masivu i dýze, výběr je u nás skutečně široký.

Sledujte také naše akce a výprodej, kde si můžete pořídit stylový luxusní nábytek za velmi výhodné ceny.

Naše společnost se na trhu s nábytkem prezentuje jako prodejce italského nábytku, který vyniká nejen svým zajímavým designem a prvotřídní kvalitou v podobě pevné a propracované konstrukce, ale také schopností uspokojit i ty nejnáročnější představy klientů.

Ať už upřednostňujete masivní a stabilní nábytek nebo lpíte na moderním designu, to vše vám my, naše společnost ITALIA Interiér, můžete nabídnout. Kontaktujte nás pro více informací nebo nás navštivte v našem nábytkovém studiu v Českých Budějovicích.