GRAFICKÉ NÁVRHY

Ať Váš byt či dům potřebuje rekonstrukci nebo se stěhujete do nových prostor, využijte pomoc našeho architekta, který se specializuje na návrhy interiérů. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a navrhneme interiér na míru přímo pro Vás. V naší nabídce naleznete kvalitní produkty pro vybavení všech místností Vašeho domku nebo bytu.

Na základě individuálního přístupu se snažíme, aby grafický návrh co nejvíce odpovídal potřebám a představám klienta. Díky tomu se nám daří uspokojit i speciální požadavky nejnáročnějších zákazníků. Každý prostor je jiný a potřebuje osobitý přístup, z toho důvodu grafický návrh probíhá v několika fázích. Nejprve vše zkonzultujeme, zjistíme požadavky a přání klienta, a následně vytvoříme vizualizaci, která se v konečné fázi bude realizovat.

Naší prioritou je vytvořit příjemný prostor, který bude funkční, ale zachová si svou vnitřní harmonii. Každý projekt vytvoříme na míru, proto je pro nás důležité získat co nejvíce informací. Na základě měření navrhneme rozdělení prostoru, vyřešíme umístění nábytku a zhotovíme 3D vizualizaci.