Produkty Italia interier

Nábytkem Italia interier můžete vybavit celý interiér. Pro lepší orientaci jsme sortiment rozdělili podle místností, ve kterých lze nábytek použít, podle designu, který je totožný pro celou řadu nábytku bez ohledu na to čemu slouží a kde bude použit.

Moderní a rustikální kuchyně, jídelní stoly a židle - to vše v nejvyšší kvalitě. Kuchyně Italia interier nabízejí nepřeberné množství variant. Oceníte ergonomické řešení a mnoho praktických detailů, které Vám usnadní práci. U výrobků firmy Italia interier si můžete vysnít a přát doslova cokoli. Individuální přístup a výroba na zakázku dělají z každé kuchyně originál.

Obývací pokoje Italia interier spolu s policovým systémem Vám umožní zařídit si svůj originální obývací pokoj na míru a podle Vašich nejnáročnějších představ. Špičkový design, funkčnost, nejkvalitnější materiály a povrchové úpravy lamino, dýha a lak - to jsou obývací pokoje Italia interier. Přemýšlíte o sedací soupravě? Rohové? S úložným prostorem nebo bez něj? Rozkládací? Kožené nebo čalouněné? Ať už zvolíte jakýkoliv model, jedno víme jistě - Vaše sedací souprava od nás bude kvalitní a pohodlná. A bude Vašemu obývacímu pokoji slušet.

Postele, noční stolky, komody a šatny italia interier. Kolekce ložnicového nábytku je rozdělena do několika různých stylů, v duchu designové filosofie Italia interier. Širokou paletu provedení doplňuje bohatá nabídka rozměrových modulů postelí, nočních stolků a komod. Ložnice Italia interier - dáme tvar Vašim snům.