Stínící technika

Společnost Tendital byla založena r. 1990 a na trhu se stínící technikou, závěsy, roletami a sítěmi proti hmyzu působí již přes 20 let.

Společnost se vyvíjela na základě rozsáhlých zkušeností od r. 1980. Současná firma Tendital je schopna navrhnout a doporučit klientům nejlepší produkty na trhu. Tendital je synonymem pro vysokou kvalitu produktů, bezpečnost a trvanlivost produktů ve výrobě stínící techniky. Nabídka sortimentu na míru je výsledkem nabytých zkušeností a neustálého vývoje a výzkumu těchto produktů a technologií.

Zájem o technické zázemí a design kanceláří je zodpovědný za kontinuální vývoj produktů, které nabízíme s cílem dosáhnout co nejvyšší kvality. Výroba produktů na míru umožňuje ke každé zakázce přistoupit individuálně a nabídnout co nejlepší kvalitu a splnit i ty nejnáročnější požadavky. Vyhodnocením potřeb a prostorových rozměrů, je firma Tendital schopna nalézt řešení, které bude uspokojivé pro každého zákazníka. Ve společnosti pracuje kvalitní proškolený personál, který se s velkou ochotou a vstřícností stará o každého zákazníka individuálně.

Každý výrobek, který firma Tendital uvádí na trh má CE certifikát a prohlášení o shodě. Označením CE musí být označen každý výrobek uváděný na trh zemí EU. Takto označené výrobky splňují veškeré náležitosti základních požadavků všech EU Direktiv, které se na daný výrobek vztahují.

Produkty

Během posledních let se rolety a stínící technika začaly s úspěchem prosazovat i v moderní architektuře. Tendital neustále jde kupředu s vývojem stínící techniky, aby byla co nejúčinnější a schopná splnit právní a kvalitativní požadavky podle norem EU. Naše společnost se zabývá individuálním řešením a poskytuje asistenci pro dodavatele a maloobchodníky.

Produkty, které nabízíme, jsou vyráběny tak, aby splňovaly různé a specifické potřeby. Tendital nabízí produkty jak pro vnitřní tak pro vnější použití. Každé místo může být vybaveno našimi výrobky. Pro vnitřní užití nabízíme designové závěsy a záclony s vysokou kvalitou, kovovými doplňky, dřevem a hliníkem. Dále máme jednoduché, zdobené nebo vyšívané tkaniny speciálně určené pro rolety a interiérový design s cílem poskytnout eleganci a vysokou užitou kvalitu.

I jednoduchá vnitřní rolety nebo závěsy mohou ušetřit mnoho energie a redukovat teplotu v domě až o 5°C, v závislosti na barvě použité látky a části dne, kdy je otevřena. Od r. 2002 jsou rolety firmy Tendital považovány EU parlamentem za ideální řešení ke snížení spotřeby energie a skleníkového efektu (ve vztahu ke Kjótskému protokolu).

Venkovní místa potřebují technické rolety, které jsou více strukturované a jsou schopny odolávat povětrnostním podmínkám. Prováděná stínící technika je ideálním řešením pro tato místa. Stínící rolety s nerezovými detaily jsou elegantním řešením pro domy a budovy s velkými skleněnými plochami a celoskleněnými fasádami.

Standartní produkty

Tendital nabízí i jiné produkty jako markýzy nebo výsuvné rolety v kombinaci s kvalitními látkami z pevného vyztuženého materiálu. Firma Tendital se věnuje i výrobě sítí proti hmyzu na míru a horizontálním modelům stínící techniky, které mohou být skryté ve zdi. Dále nabízí i výrobu žaluzií mezi skly okna. Navíc, firma vyrábí i produkty, které mohou být nainstalovány na horizontální i šikmé plochy. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby pokryly altány a verandy a chránily před sluncem a větrem. Tyto látky jsou vypnuty díky speciálnímu a osvědčenému systému tak, aby byla zajištěna co nejlepší odolnost a funkčnost.